Intermarché

Intermarché jest to sieć należąca do francuskiej Grupy Muszkieterów, zrzeszającej ze sobą niezależnych przedsiębiorców. Sieć supermarketów zajmuje się przede wszystkim sprzedaż artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej oraz niektórych akcesoriów domowych.

Co znajduje się w ofercie sklepów Intermarché?

W ofercie sklepów Intermarché znajduje się szeroki wybór produktów spożywczych, artykułów chemicznych, przemysłowych oraz kosmetyków. Ponadto sklepy oferują również produkty marki własnej, które niewiele odbiegają jakością od brandowych produktów. Jednakże ich ceny są o wiele bardziej atrakcyjne. To czym wyróżnia się Intermarché na tle innych supermarketów jest pieczywo wypiekane we własnej piekarni oraz stoiska mięsne, które nie raz połączone są z wędzarniami. Jedząc mięso kupowane w sklepach sieci można mieć pewność, iż po przewiezieniu go do sklepu zostało ono podzielone i poporcjowane na miejscu przez rzeźnika. W sklepie znajduje się również szeroki wybór świeżych owoców i warzyw.

Jakie inne usługi oferują sklepy sieci?

Sklepy Intermarché ułatwiają również swoim klientom załatwianie innych ważnych sprawunków, nie tylko codziennych zakupów. W supermarkecie można dokonać bieżących opłat za media oraz odebrać przesyłkę z paczkomatów InPost. Można tam również doładować telefon oraz wykorzystać otrzymane bony towarowe. Co najważniejsze – można też zatankować swój samochód – Intermarché zainwestowało w postawienie 1700 stacji paliw w całej Polsce. A jeżeli komuś nie chce się spędzać czasu na szukaniu artykułów na półkach? To zawsze możesz wybrać swoje zakupy online a później tylko przyjść po ich odbiór.

Jak duże są sklepy Intermarché?

Sklepy Intermarché są budowane w dwóch różnych formatach. Jednym z nich jest Intermarché Contact, który charakteryzuje się powierzchnią do 749 m kw powierzchni, w których sprzedawanych jest około 12 tys. artykułów. Drugim z formatów jest Intermarché Super będące większymi sklepami – od 750 m kw – oraz z większym asortymentem – ponad 15 tys. produktów przypadających na sklep.

Intermarché włącza się w akcje charytatywne

Sieć handlowa obejmuje cztery kraje europejskie, a działa ona na zasadzie franczyzy. Do Grupy Muszkieterów poza Intermarché należy również sieć Bricomarché zajmująca się sprzedażą artykułów do domu i ogrodu. Grupa nie tylko współpracuje ze sobą, ale również przyczynia się charytatywnie działając na rzecz dzieci i zwierząt oraz włączając się w liczne kampanie. Najprężniej działa Fundacja Muszkieterów, która zbiera pieniądze na organizację wyjazdów wakacyjnych dla dzieci oraz w walce z chorobą i niepełnosprawnością swoich podopiecznych. W sklepach Intermarché również odbywają się cykliczne zbiórki karmy dla zwierząt, żywności oraz zbiórki krwi odbywające się wraz z Polskim Czerwonym Krzyżem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *